Menu

Fight Night

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fight Night

Výherní Automat Fight Night Online ZdarmaDíky výhernímu automatu Fight Night se budete moci účastnit zápasů v aréně, ve kterých půjde o opravdu velké peníze. Klikněte na tlačítko spin a vstoupíte do světa boxu. Snažte se co nejvíce a může se z vás stát i šampión a ne pouze opilý násilník.

Výherní Automat Fight Night Online Zdarma

Tento výherní automat doprovází funkci hudba a v jejím rytmu se snažte porazit vašeho soupeře, který obhajuje svůj titul. Výhry získáte, jakmile se dáte do točení válců. Stačí na nich tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů. Pokud se chcete informovat, jaké výhry vám přinesou konkrétní symboly, podívejte se do tabulky výplat.

Herní symboly

Pokud chcete v tomto výherním automatu získat odměny, zaměřte se na tvorbu výherních kombinací ze stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Na rozdíl od ostatních výherních automatů jsou symboly tohoto automatu mírně odlišné. Nečekejte žádné citróny, bary ani třešně, ale WBC pás šampiona, soupeře, rozhodčí a boxerské rukavice.

Funkce automatu

Pro získání výher ale potřebujete vědět, jak hrát. Vsadit si můžete na 25 výherních linií a hraje se s pěti válci. Počet výherních linií si můžete nastavit podle vlastního uvážení. Platí ale pravidlo, že pokud aktivujete více výherních linií, budete mít vyšší šance na získání výher. S vyšším počtem výherních linií budou také vyšší sázky.

Tento výherní automat obsahuje i speciální funkce v podobě wild symbolů a spinů zdarma. Spiny zdarma vám umožní vyhrát odměny bez nutnosti utracení vlastních peněz za sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti