Menu

Fruits 4 Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits 4 Jackpot

Fruits 4 Jackpot Automat Online ZdarmaFruit 4 Jackpot je výherní automat, který vás přiláká svým klasickým vzhledem. Jedná se o skvělé propojení klasického ovocného automatu s moderní grafikou v jeden skvělý video automat.

Pokud online výherní automaty hrajete rádi, potom už jistě znáte symboly, které najdete i v tomto automatu. Celá automatová hra je při tom jednoduchá a neobsahuje žádné komplikované funkce.

Fruits 4 Jackpot Automat Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu jsou rozmístěny na pěti válcích a jedná se většinou o ovocné symboly. Narazit proto můžete na kiwi, hrozny nebo třešně. Po nastavení hodnoty sázky stiskněte na tlačítko Spin a roztočte válce. Snažte se vytvářet výherní kombinace ze stejných symbolů. Hodnotu jednotlivých kombinací můžete konzultovat v tabulce výplat, kterou otevřete ve zvláštním okně.

Funkce automatu

Ovocné symboly jsou vytvořeny v HD kvalitě, ale jinak je celkový koncept celého automatu velmi jednoduchý a přímočarý. To samozřejmě není důvod k tomu, aby grafická stránka automatu nedosahovala té nejvyšší kvality.

Než se pustíte do hraní tohoto automatu, seznamte se s následujícími funkcemi:

  • Rychlá hra znamená, že se zvýší rychlost točení válci a vyplácení výher.
  • Automatická hra se používá pro automatické roztáčení válců bez vaší pomoci. Automatickou hru můžete kdykoli zastavit.
  • Zastavení je použito pro zastavení válců v pohybu. Tuto funkci využijte, když nechcete čekat, až se válce dotočí.
  • Wild symbolem je žolík. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly na válcích a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti