Menu

Fiddle Dee Dough

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fiddle Dee Dough

Výherní Automat Fiddle Dee Dough Online ZdarmaTvůrci výherních automatů se dokáží inspirovat opravdu čímkoli, ale některá témata se stále vracejí. Mezi ně patří i téma irského folklóru. Výherní automat Fiddle Dee Dough je tak automatovou hrou, ve které na vás čekají kotlíky plné zlaťáků, zelení trpaslíci a spousta duhy.

Výherní Automat Fiddle Dee Dough Online Zdarma

Ovládací panel i jednotlivé válce jsou na herní obrazovce zobrazeny velmi diskrétně a hráči tak mají spoustu prostoru k obdivování vzhledu celého automatu. Na blankytně modrém nebi je zde vyobrazena obrovská duha, která se táhne nad zelenou loukou plnou čtyřlístků. Na konci duhy se pak nachází zelený špičatý klobouk a kotlík plný zlata. Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání a obsahuje pouze několik snadných pravidel. Než roztočíte válce, stačí se seznámit se základními ovládacími prvky.

Tento výherní automat má k dispozici 3 válce s 9 výherními liniemi. Pokaždé, když se na válcích objeví nějaká výherní kombinace na aktivní výherní linii, získáte výhru. Vaším úkolem je pouze nastavit hodnotu sázek a aktivovat výherní linie, které chcete při hraní používat. Každá výhra vám otevře cestu k mini bonusové hře, která pro vás má také okamžité výhry. V této bonusové hře se řiďte pravidly a hlavně vaším úsudkem, protože pokud budete hádat špatně, tak prohrajete vše. Kolik v tomto výherním automatu vyhrajete, závisí na hodnotě vaší sázky a na konkrétních symbolech. Využít můžete i režim automatické hry a užít si tak celou hru bez naprosto žádné námahy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti