Menu

Jumpin Pot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jumpin Pot

Automat Jumpin Pot Online Zdarma
Jumpin Pot je opravdu speciálním druhem výherního automatu zdarma, který je inspirován irským tématem. Tento skvělý výherní automat zpracovává téma irského folkloru. Je asi naprosto jasné, že v rámci herního průmyslu jde o nádherný a velmi zábavný výherní automat. Automat je naplněn spoustou roztomilých postaviček a téměř všechny tyto postavičky vám dokážou nabídnout neuvěřitelně vysoké výhry. Na druhou stranu je tento výherní automat zdarma asi tím nejatraktivnějším výherním automatem na trhu. Už na první pohled v hráčích vyvolá naprosto neodolatelný dojem a dokáže je tak velmi snadno přitáhnout. Průběh hry pak opravdu nikoho nezklame. Celkově se jedná o naprosto snadnou hru s pouze několika málo jednoduchými pravidly.

Automat Jumpin Pot Online Zdarma

 

Tento výherní automat totiž v podstatě představuje výzvu. Vy, jako hráč, dostanete úkol najít slavný kotlík naplněný zlatem, který je schovaný na druhém konci duhy. Právě téma tohoto kotlíku se napříč hrou objevuje v mnoha podobách. Dokonce i samotné symboly jsou vytvořeny v tomto duchu. Doplňují je ale také symboly čísel a písmen. Tento výherní automat zdarma obsahuje 5 válců a 25 fixních výherních linií. Počet výherních linií nemůžete sice změnit, ale sázku si i tak můžete upravit podle vlastních možností. Stačí nastavit hodnotu vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,01 do 0,5 na každé zatočení. Tou nejvyšší výhrou je 1250 mincí na jedno zatočení a získat ji můžete při hraní s tou nejvyšší sázkou. Nicméně si ale musíte uvědomit, že vyhrát tuto částku je opravdu těžké. Naštěstí je ve hře i spousta jiných výher, které vám hraní tohoto výherního automat zdarma usnadní. Tento výherní automat obsahuje dokonce i mini hru, ve které můžete všechny vaše získané výhry zdvojnásobit. Dávejte si ale pozor na riziko ztracení celé vaší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti