Menu

African Sunset

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

African Sunset

Automat African Sunset Online ZdarmaAfrican Sunset je vynikajícím online výherním automatem s 5 válci a 15 fixními výherními liniemi, který také vytvořila vývojářská společnost GameArt. Tato úžasná automatová hra vypráví o africké savaně, kterou obývají obrovská zvířata a hra je to jednoduše úchvatná. Je barevná, pestrá a dokáže vyvolat v každém hráči hřejivý pocit štěstí. Tento skvělý výherní automat zdarma nabízí hráčům i skvělé výhry. K dispozici jsou zde úžasné bonusové funkce včetně scatter symbolů, wild symbolů, násobitelů výher a spinů zdarma. Zároveň se ale jedná asi o tu nejlépe navrženou automatovou hru, kterou jsem kdy hrál. Pozadí automatu je navrženo tak, aby zobrazovalo celý africký kontinent. Mimo toho jsou všechny symboly, animace, grafika a zvukové efekty také spojeny s africkým kontinentem. Hraní na tomto automatu je téměř stejně dobré, jako osobní návštěva Afriky. Ovládání automatu je pak velmi jednoduché.

Automat African Sunset Online Zdarma

 

Ovládací prvky jsou umístěny v dolní části hrací obrazovky. V tomto výherním automatu zdarma si můžete všimnout speciálního tlačítka Stop. Tímto tlačítkem můžete zastavit točící se válce kdykoli chcete. Tento výherní automat zdarma také nechá hráče kontrolovat jeho rychlost. Mimo to je zde k dispozici i tlačítko auto play pro případ, kdybyste chtěli celou hru ještě více zrychlit a zjednodušit. Sázky na výherní linii se v tomto automatu pohybují od 0,01 do 0,5 mincí na každé zatočení. Maximální sázka tak činí 7,5 mince, což je poměrně nižší částka ve srovnání s ostatními podobnými automaty na trhu. Tento výherní automat má celkem pouze 10 hracích symbolů, kterými jsou nosorožec, žirafa, lev, zebra a hrací karty od 10 po eso.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti