Menu

Tropical 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tropical 7 Fruits

Výherní Automat Tropical 7 Fruits Online ZdarmaVýherní automat Tropical 7 Fruits je skvělým automatem v případě, že už jste unaveni všemi těmi melouny a třešněmi. Nyní je na čase navštívit tropický ostrov a ochutnat veškeré sladké ovoce, které vám nabízí. Při hraní výherního automatu Tropical 7 Fruits si užijete bohatou sklizeň tropického ovoce. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Počet výherních linií může být upraven podle vás. Pokud se vám na válcích podaří shromáždit ty nejšťavnatější ovocné kousky, tak si domů odnesete ty nejvyšší peněžní výhry.

Výherní Automat Tropical 7 Fruits Online Zdarma

Užijte si návštěvu tropických ostrovů a vydělejte si peníze sběrem exotického ovoce. Vaším úkolem bude spojit stejné ovoce na aktivních výherních liniích a získat tak skvělé výhry. Všechny výherní kombinace musí začínat na válci nejvíce vlevo a využít můžete i speciálních šťastných symbolů.

Speciální symboly

7 je šťastným symbolem, který reprezentuje různé druhy ovoce. Jediný symbol, který nemůže být sedmičkou nahrazen, je symbol slunce. Za 5 sedmiček zobrazených na válcích vyhrajete tu nejvyšší nabízenou částku. Za symbol slunce si můžete zahrát spiny zdarma. Za 3 slunce získáte jeden spin zdarma, za 4 slunce to budou tři spiny zdarma a za 5 sluncí si můžete zahrát dokonce i 10 spinů zdarma. Výherní automat Tropical 7 Fruits se pyšní herními symboly, jako jsou manga, kokosy nebo kiwi.

Jak hrát

Podívejte se po tomto výherním automatu online a uvidíte, že ho naleznete velmi snadno. Pokud si chcete tento výherní automat vyzkoušet zdarma, tak se nebudete muset nikde registrovat ani platit žádné poplatky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti