Menu

Double Wammy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Double Wammy

Hrací Automat Double Wammy Zdarma OnlineDouble Wammy je tříválcovým výherním automatem s jedinou výherní linií a spoustou výherních možností. Tento výherní automat je naprostou klasikou ale nepostrádá ani moderní nádech, a to hlavně díky kvalitní grafice, animacím a zvukovým efektům. Maximální jackpot nabízený tímto výherním automatem zdarma činí 2500 mincí. Abyste na tuto částku mohli dosáhnout, musíte do hry vsadit maximální počet mincí na každé zatočení.

Hrací Automat Double Wammy Zdarma Online

 

Tím nejdůležitějším symbolem tohoto automatu je symbol Double Wammy. Ten může nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích pro vytvoření výherních kombinací. To ale není zdaleka vše. Tento symbol funguje také jako hodnotný násobitel. Výhry může vynásobit až 4x. Mimo to je tento výherní automat vybaven spíše tradičními symboly, jako je symbol Bar, sedmičky a třešně. Tyto symboly mohou vytvářet výherní kombinace s jackpoty v hodnotě od 800 do 1600 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti