Menu

Babushkas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Babushkas

Výherní Automat Babushkas Online ZdarmaVýherní automat Babushkas v sobě skrývá naprosto skvělé propojení perfektní grafické stránky a ruského folkloru. V tomto automatu narazíte na ruské panenky, ze kterých musíte tvořit jedinečné výherní kombinace. Doprovázet vás bude spousta překvapivých řetězových reakcí, které z vás mohou udělat opravdového boháče.

Výherní Automat Babushkas Online Zdarma

 

Tento výherní automat je výjimečný svým vzhledem, který je inspirován ruským folklorem a nabízí vám dynamickou hru s 3D grafickou stránkou.

Pozadí automatu je pokryto pletenou tkaninou s typickým abstraktním vzorkem. Jednotlivé válce jsou transparentní, takže symboly jsou umístěny přímo na pozadí automatu. Celou hrou vás navíc bude doprovázet velmi dynamická folklorní hudba s překvapivými animacemi, které většinou vyústí v něco naprosto úžasného.

Výherní automat Babushka se nepodobá žádnému jinému výhernímu automatu, který jste kdy viděli. Jeho grafická stránka a kvalita hry se ale postará o přitažení vaší pozornosti.

Funkce automatu

Celý tento výherní automat je naprosto jedinečný, ale na druhou stranu je snadný na ovládání. Hráči mají k dispozici veškeré potřebné ovládací funkce a musí se řídit pouze několika málo pravidly. Automat se rozkládá celkem na 5 válcích, které obsahují 17 výherních linií. Počet výherních linií je nastaven fixně. Vaším úkolem je zobrazit na válcích stejné symboly a vyhrát peněžní odměny. Hodnota vašich výher bude záviset na velikosti vaší sázky a na jednotlivých symbolech.

Symboly tohoto výherního automatu tvoří převážně ruské panenky, kterých je celkem 7. Výherní kombinace musí tvořit minimálně tři stejné panenky na jedné výherní linii.

No comments

Napsat komentář