Menu

Babushkas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Babushkas

Výherní Automat Babushkas Online ZdarmaVýherní automat Babushkas v sobě skrývá naprosto skvělé propojení perfektní grafické stránky a ruského folkloru. V tomto automatu narazíte na ruské panenky, ze kterých musíte tvořit jedinečné výherní kombinace. Doprovázet vás bude spousta překvapivých řetězových reakcí, které z vás mohou udělat opravdového boháče.

Výherní Automat Babushkas Online Zdarma

 

Tento výherní automat je výjimečný svým vzhledem, který je inspirován ruským folklorem a nabízí vám dynamickou hru s 3D grafickou stránkou.

Pozadí automatu je pokryto pletenou tkaninou s typickým abstraktním vzorkem. Jednotlivé válce jsou transparentní, takže symboly jsou umístěny přímo na pozadí automatu. Celou hrou vás navíc bude doprovázet velmi dynamická folklorní hudba s překvapivými animacemi, které většinou vyústí v něco naprosto úžasného.

Výherní automat Babushka se nepodobá žádnému jinému výhernímu automatu, který jste kdy viděli. Jeho grafická stránka a kvalita hry se ale postará o přitažení vaší pozornosti.

Funkce automatu

Celý tento výherní automat je naprosto jedinečný, ale na druhou stranu je snadný na ovládání. Hráči mají k dispozici veškeré potřebné ovládací funkce a musí se řídit pouze několika málo pravidly. Automat se rozkládá celkem na 5 válcích, které obsahují 17 výherních linií. Počet výherních linií je nastaven fixně. Vaším úkolem je zobrazit na válcích stejné symboly a vyhrát peněžní odměny. Hodnota vašich výher bude záviset na velikosti vaší sázky a na jednotlivých symbolech.

Symboly tohoto výherního automatu tvoří převážně ruské panenky, kterých je celkem 7. Výherní kombinace musí tvořit minimálně tři stejné panenky na jedné výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti