Menu

Scary Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Scary Fruits

Výherní Automat Scary Fruits Online ZdarmaVýherní automat Scary Fruits je plný barev, které po spuštění válců jakoby vybouchly na celé herní obrazovce. Téma tohoto výherního automatu je klasické, ale obsahuje i nějaké nové prvky. Všechny ovocné symboly, které uvidíte na válcích, jsou připraveny na Halloween. Ovládací panel naleznete pod válci, kde jsou umístěny různě velké kameny. Celý tento výherní automat vám nabídne ty nejlepší herní zážitky.

Výherní Automat Scary Fruits Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Minimální sázkou v tomto výherním automatu je jedna mince a maximálně si jich můžete vsadit 40. Využít také můžete automatické roztáčení válců.

Co se týče animací jednotlivých strašidelných symbolů, tak patří mezi ty povedenější, ale na trhu najdete určitě i něco lepšího. Jinak je tento výherní automat jednoduchý a pomocí ovládacího panelu můžete některé nastavení tohoto automatu změnit.

Herní symboly

S wild symbolem dosáhnete na vysoké výhry velmi snadno. Tento symbol totiž může nahradit všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. V automatu jsou také k dispozici spiny zdarma, které aktivujete scatter symbolem náhrobku. Bonusovým symbolem je oční bulva, která v počtu minimálně třech symbolů aktivuje bonusovou hru. V bonusové hře na vás také čeká spousta šťavnatých výher, které získáte bez utracení jediného centu. I když tento výherní automat na první pohled vypadá obyčejně, hodnota výher, které zde můžete získat, mluví o naprostém opaku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti