Menu

Rage to Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rage to Riches

Výherní Automat Rage to Riches Online ZdarmaTento výherní automat zdarma zvládá zkombinování Godzilly, King Konga a něčeho podobajícího se vlkodlaku do jedné zábavné hry, a to aniž by kteroukoli ze zmíněných postav přímo jmenoval. Speciální bonusová kola jsou skvělá. Postavíte se do role těchto nestvůr a získáváte peníze podle toho, jak se vám daří demolovat město. Symboly v této hře místo točení spíš jen tak spadnou na své místo za doprovodu uspokojivého křupnutí. Na pozadí mezi tím můžete zaslechnout policejní sirény.

Tato hra uplatňuje kaskádovitý způsob výher, který je nyní používán mnoha výrobci výherních automatů. Když získáte výhru, zahrnuté symboly explodují a vytvoří tak místo pro nové symboly a další možné výherní kombinace. Při tom se horní řady válců doplní novými symboly a zároveň se zvyšuje i násobitel, až do maximálního násobitele pěti.

Výherní Automat Rage to Riches Online Zdarma

 

Prostřední města je dotvořené několika skvělými grafickými detaily, jako třeba symboly hracích karet ve stylu grafity a mrakodrapy na pozadí válců. Mimo video animace během speciální bonusové funkce válce také ožívají při každé výherní kombinaci, a to díky obzvláště efektivním nestvůrám. Doprovodné zvuky naznačují srážky, drcení a řev, což naprosto skvěle doplňuje pohnuté prostředí této hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti