Menu

Zoom

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Zoom

Automat Zoom Online ZdarmaVýherní automat Zoom je klasickou variantou hracích automatů, ale rozkládá se na nevšední herní ploše o velikosti 6×4. Automat obsahuje také expandující bonusové symboly, které vám nabídnou re-spiny a výrazně tak tuto tradiční ovocnou hru osvěží. Žádný nudný tříválcový výherní automat tak rozhodně nečekejte.

Automat Zoom Online Zdarma

 

Všechny pravé ovocné výherní automaty musí být jasné a jednoduché. To platí i o tomto automatu, který byl navíc navržen tak, že na vás bude působit velmi moderně. Ovládací prvky automatu jsou intuitivní a velmi jednoduché. Tento výherní automat si také můžete zahrát i na mobilních telefonech a jeho nádherní pastelové barvy vás tak mohou doprovázet opravdu kdekoli.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vyobrazují citróny, melouny, hrozny, sedmičky, třešně a zvony. Expandující symbol zoom je tím nevětším symbolem a může se jednat také o wild symbol. Tento symbol se na válcích vyobrazuje na jakékoli pozici.

Protože se jedná o ovocný výherní automat, tak nečekejte více speciálních funkcí. Počet použitých funkcí vám ale přinese dostatek herního napětí.

Celá herní obrazovka je rozdělena do šesti různých částí a každá z nich má velikost 2×2. V automatu můžete využít celkem 64 fixních výherních linií, což je velmi nevšední počet pro jakýkoli výherní automat. Napětí při hraní zvýší zobrazení symbolů zoom, které se mohou rozšířit do obrovské velikosti a mohou spustit re-spiny. Maximální nabízená výhra v tomto automatu dosahuje až 1500x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti