Menu

Bobby 7s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bobby 7s

Automat Bobby 7s zdarma
Bobby 7´s je online výherní automat s pěti válci a celkem 25 výherními liniemi, na kterých můžete získat pohádkové výhry. Výhra se však počítá pouze zleva doprava. Symboly jsou klasicky tvořeny ovocem, avšak pro milovníky bonusů je zde připravena celá trojice zvláštních symbolů, která vám zpříjemní hru a umožní ještě větší výhry. Prvním z nich je Thief. Ten nabídne hráčům 20 volných spinů zcela zdarma. Judge 7 je druhým bonusovým symbolem, ten zase umí vaši výhru znásobit tak, aby se na váš herní účet hrnulo více žetonů. WILD, poslední z bonusových symbolů, který umí nahradit jakýkoli symbol tak, aby mohla vzniknout výherní kombinace! Dost slov a hurá k roztáčení válců!
Policisté a vězni jsou hlavními hrdiny tohoto automatu. Zvláště důležitý je zde wild symbol policisty, který se objevuje extrémě často a přináší Vám více a více výher. Samozřejmostí je bonusová hra, která startuje úspěšným odchycením tří symbolů bonusu na kterémkoli z pěti válců nabízeného automatu.

O výherním automatu Bobby7’s ZDARMA

Společnost NextGenGaming nám přináší výherní automat Bobby 7’s s 5 válci a 25 výherními liniemi. Hlavní postavou automatu je skvělý Bobby, což je jiný název pro londýnské policajty. Grafická stránka automat hry je zábavná a setkáte se se starým dobrým policajtem, lupičem a klasickým symbole výherním automatů, sedmičkou. Hra obsahuje klasické ikonky s nádechem londýnských policajtů, což vás zaručeně udrží ve hře.

Popis výherního automatu Bobby 7’s

Wild symbol představuje Bobby a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol. Wild symbol vám navíc vyplatí i výhru v mincích. Vytočíte-li si 3 wild symboly, získáte 20 mincí. Za 4 symboly získáte 50 mincí a za 5 symbolů získáte 100 mincí.
Scatter symbol představuje lupič s bonusovým znakem a může se objevit na 1, 3 a 5 válci. Lupič vám nepřinese jenom bonus, ale také vám ihned vyplatí dvojnásobek vaší sázky. Pro získání bonusových volných zatočení si budete muset zvolit jednu z nabízených ikonek.
Další bonusy také můžete získat, když si vytočíte 3 a více policejních sedmiček. Ty vám spustí vysokou nebo nízkou hru a šanci vyhrát až 500násobek vaší sázky. Gaunerské sedmičky vám přinesou bonusovou hru, kde si sami vyberete svou cenu a za soudcovské sedmičky získáte maximálně pětinásobek vaší sázky. Všechny tyto bonusové hry jsou vaší šancí na výhru pořádného balíku peněz.

Jak hrátBobby 7’s

Abyste chytili lupiče a získali peníze, budete si muset nejdřívezvolit vaši sázku. Nastavte si výherní linie a částku, kterou chcete vsadit a dejte se do hraní. Každou vaši výhru můžete zdvojnásobit hraním hazardní hry. Jako vždy máte k dispozici i tlačítko pro nastavení maximální sázky a pro hráče, kteří průběh hry raději sledují v pohodlí, je zde i možnost automatické hry. Pomozte policajtovi chytit lupiče a nacpěte si jeho hotovost do vašich kapes.

Tento automat Zdarma naleznete pouze u nás na webu a můžete si ho užít bez registrace a bez omezené doby hraní!

automat-bobby-7s-online-zdarma

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti