Menu

Illuminous

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Illuminous

Illuminous Automat Online ZdarmaJedná se o pětiválcový online výherní automat od společnosti QuickSpin s 20 fixně nastavenými výherními liniemi, který byl inspirovaný futuristickým tématem s pestrobarevným prostředím. Rozsah sázek je v tomto automatu opravdu dobrý. Vsadit si můžete již od 40 centů až po 80 eur. Na spodní části herní obrazovky, hned pod válci, jsou umístěny všechny potřebné ovládací prvky. Právě zde můžete nastavit své sázky, podívat se na všechny symboly a jejich výplaty a také roztočit válce. Nezapomeňte se na tabulku výplat podívat vždy po změně sázky, abyste přesně věděli vaše potenciální výhry.

Illuminous Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje funkci automatického roztáčení válců, která je velmi šikovná a ušetří vám neustálé manuální klikání na tlačítko pro roztočení válců. Funkce automatického hraní vám umožní nastavit si počet automatických kol, která si přejete odehrát. Může to být 10, 50, 100, 500 nebo až 1000 her. Součástí automatu je také bonusová funkce se spiny zdarma a bonusovými wild symboly. Když získáte dva bonusové wild symboly zároveň, což se stává velmi často, asi tak jednou za 30 roztočení válců, získáte jeden spin zdarma, při kterém budou válce s wild symboly změněny na žhavé válce.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu nejsou tou největší atrakcí. Potěší spíše ty hráče, kteří mají rádi jednoduchost. Válce jsou pokryty drahokamy v modré, zelené, oranžové a růžové barvě. Právě růžový drahokam je ten nejhodnotnější symbol automatu. Zbytek symbolů tvoří klasické hrací karty od 9 až po eso. Tyto symboly mají nižší hodnoty výher. Zapomenout nesmíme na wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo bonusový wild scatter symbol. Posledně zmíněný symbol může nahradit naprosto všechny herní symboly.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti