Menu

Aztec Secrets 1×2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztec Secrets 1×2

Automat Aztec Secrets 1x2 Online ZdarmaAztéci byli starověkou civilizací z 15. století a tento speciální výherní automat zdarma vás nechá objevit jejich tajemství a kulturní zvyklosti. To ale není zdaleka vše, při poznávání Aztéků budete mít navíc šanci vyhrát fantastické výplaty. Tento výherní automat je jedním z nejlépe navržených výherních automatů zdarma, který je na trhu dostupný. Pozadí a symboly s daným tématem skvěle ladí a celá grafická stránka, všechny animace a zvukové efekty automatu jsou navrženy naprosto dokonale.

Automat Aztec Secrets 1×2 Online Zdarma

 

Výherní automat zdarma obsahuje dvě hlavní bonusové funkce. První z nich jsou spiny zdarma a druhou je bonusová hra. Obě tyto funkce pro ty nejšťastnější hráče nabízí opravdu masivní výhry. Tím nejhodnotnějším symbolem automatu je symbol aztécké masky. Ten vám dokáže vyplatit až 700x vaši původní sázku. Dalšími hodnotnými tematicky laděnými symboly jsou aztéčtí válečníci, žena vytesaná z kamene, chobotnice a dvouhlavý had.
Automat má podobu pětiválce s 25 výherními liniemi. Počet výherních linií ale můžete změnit na počátku každého kola. Stejně tak můžete nastavit podle sebe i hodnotu a počet vsazených mincí. Pak už jen stačí stisknout tlačítko spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti