Menu

Skulls of Legend

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Skulls of Legend

Automat Skulls of Legend Online ZdarmaAutomat Skulls of Legend Online ZdarmaSkulls of Legend je jedním z nejznámějších výherních automatů od společnosti iSoftbet. Obsahuje 5 válců, 30 výherních linií a skvělé pirátské téma. V toto výherním automatu si dávejte pozor na piráty, které mezi válci prolétávají na lanech. Rozhodně se ale jedná o zábavnou podívanou. Skulls of Legend je velmi dobře navržený výherní automat s kvalitní grafikou a chytlavým soundtrackem. Celá hra je zasazena do tmavého prostředí s dřevěnými instalacemi a pirátská atmosféra na vás ve výherním automatu online Skulls of Legend bude dýchat z každého válce.

Automat Skulls of Legend Online Zdarma

 

Symboly s nižší hodnotou mají podobu hracích karet, které jsou pak doplněny symboly papouška, šavle, pistole, kanónu, pirátky a pirátského kapitána. Za pět posledně zmíněných symbolů na jedné výherní linii získáte 1500 mincí. Křišťálová lebka je wild symbolem, který nenabízí žádnou vlastní výplatu, ale nahrazuje všechny ostatní hrací symboly. Při každém zobrazení wild symbolu se pod příslušným válcem rozsvítí světýlko. Když se vám podaří rozsvítit všechny 4 prostory mezi válci, bude wild symbol na svém místě zablokován po další 4 kola.
Scatter symbolem je pirátský koráb. Při zobrazení 3, 4 nebo 5 korábů kdekoli na válcích získáte výhru v hodnotě 450, 900 nebo 2250 mincí. Také aktivujete jednu ze čtyř bonusových her se spiny zdarma. Spiny zdarma rumového barelu aktivují 7 spinů zdarma. Při každém spinu může kapitán lodi vystřelit ze své pistole a změnit 2-5 symbolů na wild symboly. Tyto wild symboly si zachovají svoji pozici po následující tři kola. Kompasové spiny zdarma obsahují 10 spinů zdarma a bouřivé spiny zdarma obsahují 14 spinů zdarma. Při nich můžete v každé nevýherní hře změnit postavení jednotlivých symbolů tak, aby vznikly výherní kombinace. A nakonec se čtvrťákovými spiny zdarma získáte celkem krásných 15 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti