Menu

Paranormal Activity

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Paranormal Activity

Výherní Automat Paranormal Activity Online ZdarmaPranormal Activity je online výherní automat5 válci, 15 hracími symboly a 243 způsoby na vytvoření výherních kombinací bez žádných výherních linií. Velikost sázky na každé zatočení činí 30 mincí a hodnotu mincí udávají pravidla kasina. Většinou se hodnota mincí pohybuje od jednoho centu po jedno euro. Tento výherní automat má mimo různých hracích symbolů i speciální prvky, tematické bonusy a spiny zdarma. Běžné symboly tvoří výherní kombinace ze tří a více stejných symbolů, které musí být zobrazeny na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo.

Výherní Automat Paranormal Activity Online Zdarma

 

Abyste zjistili velikost vaší výhry, musíte vynásobit hodnotu mince speciálním indexem, který je pravidly stanoven pro všechny možné kombinace. Pohybuje se od 5 do 500. Wild symbol vám nepřinese svoji vlastní výplatu, ale dokáže nahradit všechny ostatní symboly. Získat ho můžete jako speciální funkci bonusového kola. Bonus získáte zobrazením bonusového symbolu na prvním, třetím a pátém válci. Když se bonusový symbol zobrazí na všech třech válcích najednou, aktivuje se neobyčejné bonusové kolo štěstí, které rozhodne o vaší odměně. Paranormální spiny zdarma jsou spiny zdarma, které vám vyplatí pět výher. Během nich jsou aktivní rostoucí násobitelé. Posedlé spiny zdarma obsahují celkem 10 spinů zdarma s dodatečnými zablokovanými wild symboly, které vám pomohou získat více výherních kombinací. A nakonec démonské spiny zdarma obsahují 15 spinů zdarma s dodatečnými wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti