Menu

Fortune Koi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fortune Koi

Automat Fortune Koi Online ZdarmaVýherní automat Fortune Koi je založen na tradičním čínském tématu. Jeho grafická stránka je nádherná a strhující s uklidňujícím asijským pozadím. Pokud se rozhodnete zahrát si tento výherní automat, tak můžete získat opravu vysoké peněžní částky.

Automat Fortune Koi Online Zdarma

 

První věcí, která vás po otevření tohoto výherního automatu naprosto nadchne, bude jeho neuvěřitelná grafická stránka. Uvidíte zlaté kapry Koi, kteří se nacházejí po celé herní obrazovce spolu se spoustou šťastných mincí. Dalšími symboly, na které budete v tomto výherním automatu online moci narazit, jsou zlaté sušenky štěstí, draci, ohnivé koule a hadi. Po každé výhře se objeví kapr Koi a před vašimi zraky vyroste. Celá tato animace slouží hlavně k vašemu pobavení a zobrazení částky, kterou jste vyhráli.

Tradiční čínské symboly v tomto výherním automatu doprovází i hudba, která je spojením nových a starých vlivů. Jedná se o klidnou melodii, která má ale prvky moderní hudby. Její skvělou vlastností je dodání spousty energie.

Jak vyhrát

Za spojení pěti symbolů zlatých kaprů v tomto výherním automatu získáte 250 mincí. Za výherní kombinaci tvořenou pouze třemi kapry získáte mincí 50 a za čtyři kapry vyhrajete 200 mincí. Za pět symbolů dvou kaprů Koi s pusou a ocasem vyhrajete 100 mincí. Wild symbol tohoto výherního automatu může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Wild symbol se nachází na druhém, třetím a čtvrtém válci.

Výherní automat Fortune Koi obsahuje celkem 5 válců a 10 výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti