Menu

La Romantica

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

La Romantica

Výherní Automat La Romantica Online ZdarmaVsadíme se, že se do tohoto výherního automatu zdarma úplně zamilujete. La Romantica je výherní automat s 5 válci a 20 výherními liniemi. Vystupují zde 4 hlavní postavy a některé výhry dosahují až 25 000x hodnoty vaší sázky na výherní linii. Cítíte, že je váš šťastný den? Tak vsaďte vysoko a očekávejte naprosto úžasné výhry. Jejich hodnota se totiž odvíjí od hodnoty vašich sázek. Aktivovat můžete od jedné do 20 výherních linií a sázky na linii se mohou pohybovat od 0,03 do 3 mincí. Hra s maximální sázkou tedy znamená i možnost vyhrát maximální výhry a tou nejvyšší výhrou je 75 000 mincí.

Výherní Automat La Romantica Online Zdarma

 

Tento výherní automat nabízí také dodatečné bonusové funkce. Začneme třeba od wild symbolu, který má podobu pohledu se dvěma milenci. Wild symbol může nahradit všechny obyčejné hrací symboly a pomůže vám dosáhnout na mnohem vyšší výhry. Další speciální funkcí je scatter symbol, který má podobu pilulky ve tvaru srdce. Tento symboly ve vás vyvolá spoustu otázek ale hlavně vám při zobrazení tří a více scatterů vyplatí 300x hodnotu vaší celkové sázky. K tomu navíc aktivuje i 10 spinů zdarma. Design tohoto herního automatu zdarma je skvělý a živý. Výjimečná je i 3D grafická stránka, která automatu dodává luxusní nádech. Tato atraktivní automatová hra je ale nejvhodnější právě pro ty hráče, kteří mají rádi trošku dramatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti