Menu

Joker Jester

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker Jester

Výherní Automat Joker Jester Zdarma Online

JokerJester je zábavný a trošku ujetý pětiválcový výherní automat online s 25 výherními liniemi od společnosti NextGen, u kterého se zaručeně nepřestane smát. Doufejme, že vše vám půjde tak dobře, že se tak říkajíc budete moci smát i následně po celou cestu do vaší banky. Jestli se tak stane, to záleží opravdu jen na vás a na vašem štěstí. Dejte tomuto zábavnému výhernímu automatu šanci a uvidíte, jestli pro vás má dnes schovaný až komicky dobrý den výplat!

Výherní Automat Joker Jester Zdarma Online

 

Joker Jester kombinuje ujetou prezentaci s bohatou nabídkou bonusových funkcí, což vám v podstatě zajistí opravdu nezapomenutelný herní zážitek. Jak si jistě všimnete hned po načtení hry, její celkové vzezření není nic úplně extra. Nicméně mnohým se může tato pohodová a podivná prezentace líbit. Co se týče bonusových funkcí, tak hra obsahuje náhodný wild symbol, volná zatočení, bonus výběru ceny a hazardní hru.

Naštěstí se nemusíte učit celé komediální představení ani ho odehrát před králem, abyste si mohli užít tuto hru, na rozdíl od středověkých šašků. Místo toho vám stačí naučit se pouze následující pokyny:
Info –Další informace o JokerJester, které nejsou obsaženy zde, se dozvíte po kliknutí na toto tlačítko a prolistování zobrazených informací.
Autoplay –Stejně tak jako šašek budete i vy při této hře hodně žonglovat. Proč si ale také neodpočinout a nenechat na chvíli vaši práci počítači?
Lines: +/-, max –Tyto tlačítka upravují počet aktivovaných výherních linií. Ve hře JokerJester jich můžete mít aktivních až 25.
Bet: +/-, max –Měňte hodnotu vsazených mincí pomocí těchto tlačítek.
Gamble –Zde klikněte pro spuštění bonusové hazardní hry po výherním kole. Můžete zkusit zčtyřnásobit vaše výhry uhodnutím správně karetní barvy nebo je zdvojnásobte uhodnutím správné barvy otáčené karty.
Spin –Tímto tlačítkem roztočíte válce s aktuálně zobrazeným nastavením.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti