Menu

Flaming Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Flaming Dragon

Automat Flaming Dragon Online ZdarmaPtáte se snad, zda draci a ohnivé plameny jdou dohromady? Samozřejmě že jdou. Draci jsou mýtická stvoření, která ze svých úst vypouští ohnivé plameny. Tento výherní automat je o krocení těchto draků a o získání obrovského jackpotu. Nicméně do dračího paláce se odváží opravdu jen ti nejodvážnější z nejodvážnějších. Abyste navíc draka porazili, musíte vsadit opravdu všechno. Pouze vaše sázka a pořádná dávka štěstí rozhodne, zda tuto válku vyhrajete. Společnost Booming Games v tomto výherním automatu ukázala své výjimečné grafické dovednosti, ale ještě lepší jsou doprovodné zvukové efekty. Jsme toho mínění, že doprovodná hudba musí být opravdu vysoce kvalitní, abyste si výherní automat mohli užít opravdu po dlouhou dobu. A právě v tomto ohledu to společnost Booming Games umí naprosto skvěle. Ničeho se ale nebojte, protože stejně jako všechny ostatní výherní automaty zdarma má i tento velmi jednoduché ovládání.

Automat Flaming Dragon Online Zdarma

 

Wild symbolem je starodávná číše, která dokáže nahradit všechny ostatní symboly. Pokud na válcích zobrazíte tři a více číší, tak aktivujete funkci výplat oběma směry. Po dobu následujících deseti her vám budou vypláceny výhry za výherní kombinace tvořené zleva doprava i zprava doleva. Znamená to, že máte v tomto výherním automatu zdarma dvojnásobné šance na získání skvělých výher. Červený drahokam je scatter symbolem a za tři tyto symboly vyhrajete spiny zdarma. Scatter symboly se při tom mohou objevit naprosto na jakémkoli hracím poli na válcích. Celkově nabízí tento výherní automat vyváženou grafiku s vysokými šancemi na získání výher. Jedná se zkrátka o ten typ výherních automatů, který si skvěle užijí jak veteráni, tak i naprostí nováčci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti