Menu

Volcano Eruption

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Volcano Eruption

Výherní Automat Volcano Eruption Online ZdarmaVelmi, velmi horká sopka je na pokraji výbuchu v tomto výherním automatu s 5 válci a 25 výherními liniemi od vývojářského týmu z NextGen. Na rozdíl od většiny erupcí sopek je výbuch této událostí, u které prostě budete chtít být. Důvodem je to, že tato zábavná hra nabízí bonus volných zatočení, wild symbol, hazardní funkci a co je nejdůležitější, dobrý způsob jak dostat vaše umouněné ruce na část peněz, která byla pohřbena v hlubokém jádru země!

Výherní Automat Volcano Eruption Online Zdarma

 

Čeho si zajisté na automatové hře Volcano Eruption všimnete, je její zajímavé téma a prezentace. Ano, tento výherní automat vás přenese do džungle obklopující sopku, která je na pokraji výbuchu. A to, spolu s hudbou a speciálními efekty, dělá celý průběh hry velmi napínavým. Výherní automat bez registrace a omezení také obsahuje symboly různých zvířat z džungle a písmena a číslice, které vypadají, jakoby se každou chvíli měly rozpadnout vinou sopečného žáru.
Volcano Eruption nabízí trojici osvědčených bonusových funkcí: volná bonusová zatočení, která jsou spuštěna scatter symboly, wild symbol a hazardní hru. Třešničkou na pomyslném dortu ze speciálních funkcí je velmi vhodně nazvaný bonus erupce. Získejte tento symbol na všech třech prostředních válcích (na prvním a pátém válci se nezobrazuje) a získáte 5 volných kol, při nichž slouží prostřední válec jako expandující wild válec. Všimněte si, že v jiných případech je symbol sopky normálním wild symbolem, který ani neslouží jako násobitel.

Jste připraveni zahrát si s touto velmi, velmi horkou sopkou? Naštěstí vás tato hra ve skutečnosti nenutí pohybovat se v blízkosti žádné sopky. Místo toho vás nutí nastavit si předem vaši sázku a poté roztočit válce. Vaši sázku nastavíte zvolením počtu aktivních výherních linií a hodnoty mince. Válce roztočíte zmáčknutím na tlačítko spin a po výherním kole spusťte hazardní hru kliknutím na možnost gamble.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti