Menu

Tesla

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Tesla

Automat Tesla Online ZdarmaTesla je naprosto odlišným výherním automatem zdarma, který byl inspirován životem génia Nikolaje Tesly. Tesla je vynálezce elektřiny, což je jeden z těch největších objevů v historii lidstva. Tento výherní automat zdarma vás nechá nehlédnout do života tohoto úspěšného vynálezce. Na druhou stranu vám tento výherní automat zdarma poskytne také spoustu šancí na získání neuvěřitelných výher. Celá hra je při tom vytvořena k naprosté dokonalosti a nenarazíte zde na žádné chyby. Vývojářský tým při tvoření tohoto automatu odvedl opravdu skvělou práci a dokázal vytvořit stejně geniální výherní automat zdarma, jako byl mozek Tesly. Mimo to má tento výherní automat zdarma také velkou spoustu speciálních symbolů.

Automat Tesla Online Zdarma

 

Narazíte zde na testovací předměty, jako jsou koule plazmy, žárovky a je zde vyobrazena i laboratoř samotného Tesly. Všechny tyto neobyčejné předměty se nachází na pouhých 5 válcích s úžasným počtem 243 výherních linií. Takové číslo představuje jeden z nejnovějších objevů na trhu s výherními automaty zdarma, který je výhodný zvláště pro hráče, protože dokáže výrazně zvýšit vaše šance na získání výher. Samotný průběh hry je ale velmi jednoduchý. Máte-li předchozí zkušenosti s některým z výherních automatů od společnosti GameArt, tak vám tato hra bude velmi povědomá. Úvodní sázku si můžete nastavit změnou hodnoty vsazených mincí. Jejich rozsah je od 0,01 do 0,5 na linii. Maximální povolená sázka je 15 mincí na linii. Tento skvělý výherní automat zdarma obsahuje i symboly hracích karet, které vám přinesou menší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti