Menu

Halloweenies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Halloweenies

Výherní Automat Halloweenies Zdarma OnlinePřipravte se na to, že se nacpete sladkostmi, protože tento výherní automat od společnosti Microgaming s tématem Halloweenu vás s sebou vezme na koledu. Budete mít k dispozici 5 válců a 20 výherních linií se spoustou šancí na získání výhry. A to ani nemusíme zmínit wild symbol a dva scatter symboly, které oba dva spouští bonusové hry.

Mnozí hráči výherních automatů pravděpodobně dostávají křeče již při pomyšlení na hraní automatů se sezónními tématy. A není se čemu divit, s tím nepřeberným množstvím vánočních titulů, které jsou k dispozici. Ale tato hra inspirovaná Haloweenem způsobí hráčům jiné křeče, díky děsivé sadě znaků až hříšně lákavých sladkostí. A to opomínáme hrozivého růžového zajíčka s malým čumáčkem ve tvaru srdíčka … co ti lidé nevymyslí.

Výherní Automat Halloweenies Zdarma Online

 

Uznáváme, tento výherní automat není zrovna akčním filmem od Hichcocka ani se nejedná o žádný horor. Co tento výherní automat nabízí je spousta nových zábavných funkcí, které jsou svěže odlehčené Haloweenským tématem. To se odráží v řadě barevných kreslených postaviček, které nahrazují herní symboly. Co se týče symbolů, jak se nedá zapomenout na všechny ty odměny pro úspěšné koledníky. Naleznete zde celou řadu oblíbených sladkostí jako strašidelná srdíčka, vinné gumídky, gumové hady, všechny druhy lékořice a čokolády.

Halloweenies je definitivně velmi zábavným výherním automatem zdarma. Tento úžasný výherní automat je přímo nadupán bonusy. Mezi nimi se nachází scatter symboly, wild symboly, spiny zdarma a další roztomilá bonusová hra. Grafická stránka je na nejvyšší úrovni a to stejné se dá říct i o animacích. Vše je navrženo tak, aby se hráči mohli co nejvíce pobavit. Symbol Halloweenies je wild symbolem, který je schopný nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly a vytvářet výherní kombinace. Na druhé straně je scatter symbol v podobě růžového zajíčka, který může aktivovat spiny zdarma. Bonusové spiny zdarma obsahují 13 spinů zdarma a všechny výhry získané během nich jsou násobeny 3x. Spiny zdarma mohou být obnoveny vždy, když získáte tu správnou výherní kombinace. Podle tabulky výplat na vás v tomto úžasném automatu čeká nejvyšší výhra 13 000 mincí. Tuto výhru získáte za výherní kombinaci z wild symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti