Menu

Queen of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Gold

Hrací Automat Queen of Gold Online ZdarmaQueen of Gold je výherní automat, ve kterém se můžete setkat se samotnou královnou celého Egypta. Tento automat vás přenese do dávných dob a nabídne vám nekonečné bohatství této nádherné civilizace. Toto bohatství můžete ostatně najít vy sami, stačí pro to využít skvělých bonusových funkcí tohoto automatu online.

Tento výherní automat se vyznačuje průměrnou volatilitou a 96,5% návratností k hráči, což je relativně impozantní. Než se ale při hraní tohoto automatu dostanete k těm nejvyšším výhrám, musíte projít přes spoustu překážek. Automat má celkem 25 výherních linií a násobitele na posledním, šestém válci. Násobitel 100x může jednoduše vystřelit vaše výhry do závratných výšek nebo můžete narazit i na bonusové spiny zdarma.

Hrací Automat Queen of Gold Online Zdarma

 

Se spoustou tematických výherních automatů, které jsou na trhu dostupné, je těžké určit, který automat za to opravdu stojí. Z vizuálního hlediska je výherní automat Queen of Gold velmi lákavý. Jeho provedení je naprosto bezchybné a navíc zde narazíte i na spoustu originálních symbolů ze starověkého Egypta. Pestrobarevné válce obsahují symboly, které vyobrazují mocnou a nádhernou Kleopatru. Další symboly vyobrazují egyptské bohy Hora, Bastet a Anubise. Dalšími symboly, na které na herní obrazovce narazíte, jsou modré zářící pyramidy a sarkofág krále Tutanchamona. Poslední dva zmíněné symboly jsou scatter symbolem a wild symbolem tohoto automatu.

I když tento výherní automat vypadá moderně a velmi ostře, běžnost zvoleného tématu se nijak nezapře.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti