Menu

Mega Joker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mega Joker

mega joker online automat zdarma

Mega Joker je online výherní automat zdarma, který hráče ohromí svojí přepychovou grafikou, která potěší nejednoho hráče. Krom toho automat nabídne také tři válce a celkem sedm výherních linií, díky kterým získáte zajímavé výhry. Celý automat zdarma je navíc v češtině, což potěší nejednoho českého hráče. Automat je ve stylu ovoce a klasických automatů. Neváhejte a vyzkoušejte své štěstí!

Automat Mega Joker Online Zdarma

 

Mega Joker je ukázkou automatu ze staré školy, kdy si hráč musel nejdříve v základní hře vyhrát obnos, který přenesl do tzv. banky a s ním už mohl hrát hlavní hru automatu. Tato hlavní hra se odehrávala za vyšší sázky, než hra základní, dalo se na ní ale vyhrát mnohem více peněz. Hlavní hra tzv. nahoře nabízela většinou i nějakou bonusovou hru a nejinak je tomu i u automatu Mega Joker Zdarma. V této bonusové hře hrají hlavní roli žolíci, kteří nabízejí pohyblivé bonusové výhry!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti