Menu

Shocking Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Shocking Wild

Výherní Automat Shocking Wild Online ZdarmaVýherní automat Shocking Wild vám přináší naprosto elektrizující herní zážitky. Tento automat obsahuje celkem 10 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Speciální funkcí jsou wild symboly, které vám pomohou získat mnohem vyšší počet výher. Celý tento výherní automat se vyznačuje plochou a pestrobarevnou grafikou s doprovodným soundtrackem, který se k danému tématu skvěle hodí.

Výherní Automat Shocking Wild Online Zdarma

Výherní automat Shocking Wild vás do své hry dokáže velmi rychle vtáhnout a přiláká jistě i spoustu začínajících hráčů. Zahrát si můžete už s 0,10 mincemi na jedno zatočení a jackpot dosahuje hodnoty 500násobku vaší celkové sázky s maximální možnou hodnotou 50 000 mincí. Pro jeho získání vám bude stačit chytit zdejší blesky do láhve.

Herní funkce

Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání a vaším úkolem je pouze nastavit si výši svých sázek. Počet výherních linií je zde nastaven fixně a nejde změnit. Znamená to, že hráči si mohou nastavit pouze hodnotu vsazených mincí a jejich počet.

Nezávisle na investici, kterou se do tohoto výherního automatu rozhodnete vložit, můžete vyhrát 500x hodnotu vaší sázky na linii. Stačí na jedné výherní linii zobrazit pět symbolů diamantů. Herní symboly jsou unikátní a představují jednotlivé druhy diamantů. Pozadí je abstraktní a představuje noční oblohu nebo třeba vnitřek diamantu, podle toho, co si pod touto grafikou představíte.

Herní symboly

Jednotlivé herní symboly mají různé barvy. Je to například oranžová, fialová, tyrkysová, žlutá červená, zelená a růžová. Každý z těchto symbolů vám také vyplatí jinou hodnotu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti