Menu

Joker Boom Plus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker Boom Plus

Výherní Automat Joker Boom Plus Online ZdarmaJedná se o jeden z těch nejlepších výherních automatů, který hráčům nabízí možnost zahrát si na 4 válcích s 81 výherními liniemi. Hráči ale zároveň mohou využít výhody tříválcových výherních automatů a vyhrát hned na několika výherních liniích najednou. Stejně jako i u spousty jiných výherních automatů jsou výhry v tomto automatu hodnoceny ve směru zleva doprava a na každé výherní linii budou vyplaceny pouze ty nejvyšší dosažené výhry. V tomto automatu tak na vysoké výhry snadno dosáhnou i naprostí nováčci v herním průmyslu.

Výherní Automat Joker Boom Plus Online Zdarma

 

Ve výherním automat Joker Boom Plus zastupuje symbol žolíka wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a to včetně scatter symbolu. Navíc zde hráči mohou získat takzvanou druhou šanci, a to v případě, kdy se žolík při prvním pokusu neúčastnil výherní kombinace. V tomto případě tento symbol zůstane na své pozici po jedno následující kolo. To ale nejsou všechny bonusy, které tento automat nabízí. Je zde také další bonus, který hráči mohou aktivovat třemi symboly hvězdy. Poté budou aktivovány výbušné spiny, které mají dvě podoby, mezi kterými si hráči mohou vybrat. Na druhou stranu je čtyřmi symboly hvězd možné aktivovat 10 – 20 výbušných spinů, které ale nejsou zdarma. Každé zatočení válců bude i v tomto případě odečteno z hráčského účtu.

Symboly

Ve výherním automatu Joker Boom Plus hráči narazí na celou řadu štědrých symbolů. Mezi ně patří scatter symbol v podobě hvězdy, hrozny, švestky, melouny, sedmičky, citróny a pomeranče. Žolík je wild symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti