Menu

Fiery Planet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fiery Planet

Výherní Automat Fiery Planet Online ZdarmaFiery Planet je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Tento automat pro vás připravila společnost Platipus Gaming a jeho válce můžete roztočit se sázkou od 0,01 do 0,20 dolarů.

Výherní Automat Fiery Planet Online Zdarma

Maximální výplata tohoto výherního automatu dosahuje až neuvěřitelných 2500 dolarů. Ve hře se nachází scatter symboly, které vám pomohou aktivovat speciální herní bonusy. Při tom nebude vůbec záležet, zda se scatter symboly nachází na sousedních válcích nebo ne. Součástí tohoto výherního automatu je ta nejlepší bonusová hra. Jedná se o bonusovou hru se spiny zdarma, díky které si automat můžete zahrát úplně zadarmo a při tom můžete stále vyhrát spoustu peněz. Další speciální funkcí tohoto výherního automatu jsou wild symboly, které mohou nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Wild symboly mohou být využity na vícero výherních linií najednou a mohou se zároveň změnit ve vícero jiných symbolů.

Funkce automatu

Tento výherní automat zdarma si můžete zahrát okamžitě, bez žádného stahování. Kompatibilní je s počítači i s mobilními zařízeními. Automat byl vytvořen pomocí technologie HTML5 a všechen jeho obsah byl patentován laboratoří iTech. Co se týče úrovně zábavy, je dobré podívat se i na očekávanou návratnost k hráčům a přesvědčit se tak, zda dostanete dostačující odměny. Tento tvůrce výherních automatů klade na perfektní průběh hry na jeho automatech obrovský důraz.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti