Menu

King of Wealth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

King of Wealth

Hrací Automat King of Wealth Online ZdarmaKing of Wealth je perfektní výherní automat zdarma, který byl vytvořen speciálně pro milovníky zábavných výherních automatů. Právě oni si tak mohou užít tento nejklasičtější hrací automat a vyhrát při tom spoustu slušných výher. Tento fantastický výherní automat zdarma je tím nejštědřejším výherním automatem na trhu, vyplácí totiž výhry téměř při každém zatočení, což je velmi vzácnou vlastností i mezi těmi nejoblíbenějšími výherními automaty zdarma. Nicméně výhry, které tento výherní automat zdarma nabízí, nejsou ve srovnání s ostatními online automaty na trhu zas tak veliké. Podle tabulky výplat tohoto automat má ta nejvyšší dostupná výhra hodnotu 1250 mincí. Následující výhry mají hodnotu 625 mincí, 500 mincí, 250 mincí a 100 mincí.

Hrací Automat King of Wealth Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma je v podstatě pětiválcovým automatem s 243 výherními liniemi. Průběh hry je velmi jednoduchý. Pro získání výher v tomto výherním automatu zdarma dokonce nepotřebujete naprosto žádné přechozí herní zkušenosti. Ovládací panel má naprosto všechny potřebné nástroje pro nastavení sázek i pro roztočení válců. Mimo to je zde také tabulka výplat. Právě seznámení se s tabulkou výplat je velmi důležitým krokem, protože zde jsou zobrazeny všechny možné výherní kombinace a hodnota výher, které vám tento výherní automat zdarma vyplatí. Symboly tohoto automatu jsou naprosto dech beroucí a je asi jasné, že jsou spojeny s Asií. Mezi nimi se nachází šťastný symbol kočky, symbol ropuchy, krále a zlaté mince. Všechny tyto symboly jsou velmi důležité, protože jsou propojeny s těmi nejvyššími výhrami. Symbol krále je v tomto úžasném výherním automatu zdarma navíc i wild symbolem a symbol zlaté mince je scatter symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti