Menu

Fortune House

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune House

Výherní Automat Fortune House Online ZdarmaFortune House je dalším úspěšným výherním automatem zdarma pocházejícím z dílny vývojářské společnosti Red Tiger. Tento výherní automat zdarma je úžasný naprosto ze všech úhlů pohledu, ale co je nejdůležitější, dokáže hráčům přinést opravdu velkou dávku zábavy. I tento hrací automat online byl inspirován Čínou a její kulturou. Téměř celý jeho design vám tedy bude připomínat starověké čínské kulturní prvky. Grafická stránka i animace jsou na té nejvyšší úrovni. Vývojářský tým společnosti Red Tiger tak odvedl opravdu skvělou práci, jejímž výsledkem je příjemná automatová hra s nádherným herním prostředím.

Výherní Automat Fortune House Online Zdarma

 

Hráči, kteří se do hry ponoří, se najednou objeví ve světě plného zlata. Mimo zlaté barvy je hojně využita i barva červená. Celkové rozvržení tohoto automatu zdarma obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Ovládání hry je ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma mnohem jednodušší. Mimo běžných výher můžete téměř při každém zatočení válci aktivovat bonusové funkce a získat několikanásobné výhry. Bonusy se aktivují speciálními symboly, které jsou extra dlouhé a mají opravdu velkou váhu. Výherní automat Fortune House zdarma má hned čtyři speciální bonusové symboly. Jsou jimi strom štěstí, zlatá žába, dračí kolo a zlatá mince. Dalších deset symbolů je normálních, některé jsou spojené s použitým tématem a jiné je. V tomto výherním automatu zdarma můžete narazit i na wild symbol, který bude vaším klíčem k tomu nejvyššímu jackpotu této automatové hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti