Menu

Sevens and Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sevens and Fruits

Automat Sevens and Fruits Online ZdarmaVýherní automat Seven & Fruits je naprostou novinkou, kterou si můžete zahrát na platformách společnosti Playson.

Automat Sevens and Fruits Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nabídne celkem 5 výherních linií se třemi řádky a 5 sloupci. Rozsah sázek je v tomto hracím automatu opravdu široký. Můžete si vsadit od 0,25 do 100 mincí a čeká na vás jackpot až v hodnotě 100 000. Jinak se ale jedná o velmi běžný automat, který vám nenabídne žádné wild symboly, bonusová kola ani spiny zdarma. Pokud se tedy zajímáte spíše o automaty složitější s větší nabídkou bonusových funkcí, tak tento titul nebude přímo pro vás. Automat má atraktivní vizuální efekty, výborný mechanismus točení válců a ty nejmodernější herní technologie. Tím nejzajímavějším pro hráče ale bude výborná statistika a vysoká návratnost.

Výherní automat Seven & Fruits si můžete zahrát i na mobilních telefonech, tabletech nebo deskových počítačích, protože je kompatibilní s operačními systémy Android, iOS nebo Windows. Na rozdíl od jeho vizuálních efektů je celá tato automatová hra naprosto jednoduchá a nejlepší je si ji pořádně užít na velké obrazovce.

Při hraní se projeví průměrný rozptyl výher a velmi vysoké procento návratnosti k hráčům, které dosahuje kolem 96 %. Znamená to, že vás nečekají žádné obrovské ztráty peněz.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou běžné pro všechny ovocné automaty. Naprosto nic vás tedy nepřekvapí. Zahrajte si s fialovými hrozny, melouny, citróny, pomeranči a modrými švestkami. Tím nejhodnotnějším symbolem je šťastná sedmička, ale narazíte i na žlutou hvězdu zastupující scatter symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti