Menu

SkyWay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

SkyWay

Hrací Automat SkyWay Online ZdarmaVýherní automat Sky Way, který se rozkládá na 5 válcích s 21 výherními liniemi, si můžete zahrát na platformě společnosti Playson. Téma tohoto výherního automatu je letectví, proto se perfektně hodí speciálně pro milovníky adrenalinových sportů. Vaší odměnou může být až 180 000 kreditů, což za to rozhodně stojí. Automat je určen těm nejodvážnějším hráčům, kteří se nebojí do hry vložit úplně vše.

Hrací Automat SkyWay Online Zdarma

 

Tento výherní automat vyzve hráče k ovládnutí obrazovky. Pozadí automatu tvoří modrá obloha s několika obláčky, takže nejde o prostředí pro hráče, kteří tíhnou k závratím. Válce vypadají jako kokpit letadla s potřebnými ovládacími prvky, které slouží k roztočení válců a získání výher. Mezi symboly se na válcích nachází i několik symbolů letců, jako je například pilotka, starší pasažér a mechanik, kteří se chtějí vydat na nezapomenutelné dobrodružství.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují mapu a obrovskou vzducholoď. Celou hrou vás bude doprovázet perfektně ladící soundtrack.

Další symboly, které na válcích můžete zahlédnout, jsou symboly hracích karet od 9 až po eso. Dále je zde mechanik, starší objevovatel, měřidlo a glóbus. Vzducholoď je scatter symbolem a pilot je wild symbolem. V tomto výherním automatu si můžete zvolit počet výherních linií, se kterými chcete hrát, od 1 až do 21.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti