Menu

Downtown

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Downtown

Online Automat Downtown ZdarmaTento úžasný výherní automat zdarma mi připomíná slavný film Sin City. Příběh tohoto automatu a jeho grafická stránka jsou naprosto stejné jako zmíněný film, ale napětí a zábava poskytnutá tímto automatem je mnohem větší. Navíc neexistuje žádný způsob, jak za dívání se na film získat obrovské výhry. Grafická stránka, animace a další mediální prvky tohoto výherního automatu zdarma jsou naprosto neodolatelné a akční. Po pravdě se jedná o jeden z nejkvalitnějších a nejzábavnějších výherních automatů zdarma, které jsou na dnešním trhu dostupné.

Online Automat Downtown Zdarma

 

Zároveň se jedná o jeden z těch výherních automatů zdarma, ve kterých se můžete setkat se všemi různými postavami z podsvětí. Narazíte tak na kriminálníky, lupiče a drogové dealery. V tomto úžasném výherním automatu se ale objevují symboly hracích karet, které jsou navrženy právě tak, aby s tématem automatu dokonale ladily. Mimo to tento výherní automat zdarma obsahuje dvě hlavní bonusové funkce. První z nich jsou bonusové spiny zdarma. Druhá funkce je více spojena s tématem po jejím spuštění budete mít šanci postřílet vaše nepřátele.

Formát, Linie a Válce Automatu

Formát tohoto automatu je jedním z těch nejběžnějších formátů a skládá se z 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií si můžete nastavit od 1 do 25. Abyste si výherní automat ale užili opravdu naplno, aktivujte ten nejvyšší možný počet výherních linií. Před začátkem každého kola si také můžete nastavit hodnotu vsazených mincí a hodnotu sázky na jednu linii.
Ani v tomto výherním automatu zdarma nemůže chybět wild symbol, který zde má podobu žluté policejní pásky. Scatter symboly se zde nacházejí hned dvakrát. Jeden z nich je vaším klíčem ke spinům zdarma a druhý z nich aktivuje bonusovou funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti