Menu

Hot 5 Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot 5 Deluxe

Automat Hot 5 Deluxe Online ZdarmaHot 5 Deluxe je jedinečným a tradičním výherním automatem s opravdu robustním designem. Tím ale nemáme na mysli 3D grafiku, nýbrž originální a vzrušující 2D animované symboly. Tento výherní automat je opravdu jediným kouskem svého druhu. Má schopnost přenést vás zpět v čase až do dob klasických kasin v Las Vegas. Právě zde se narodilo originální ovocné téma se známými sedmičkami, které si i dnes rádi připomene velká spousta hráčů. Je to jakási forma vzpomínání na staré dobré časy. Pokud si také rádi občas zavzpomínáte, tak si tento výherní automat rozhodně zamilujete. Je tak jednoduchý, že obsahuje pouze 5 válců a 5 výherních linií. Navíc je tento výherní automat zdarma jednoduše kontrolovatelný, protože o všech pěti výherních liniích máte snadný přehled.

Automat Hot 5 Deluxe Online Zdarma

 

Ano, existuje spousta hráčů, kteří jednoduchost tohoto hracího automatu ocení. Podle nich se jedná o skvělý výherní automat. Na druhou stranu hráči zvyklí na moderní výherní automaty mohou tuto hru považovat za poněkud zpátečnický výtvor. Co se týče sázek, tak vám tento výherní automat umožňuje vsadit si od 1 do 500 mincí na každou výherní linii. Na svoje si v tomto automatu přijdou i opravdoví hazardní hráči. Hazardní hru, která zdvojnásobí všechny vaše výhry, spustíte pomocí scatter symbolů. Potřebovat budete alespoň 3 scatter symboly zobrazené na kterékoli výherní linii. V nabídce nejsou ale žádné spiny zdarma, pouze zmíněná hazardní hra. Celkově se jedná o velmi dobrý výherní automat zdarma, který si oblíbí všichni milovníci opravdového retra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti