Menu

Legend of the Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Legend of the Sea

Hrací Automat Legend of the Sea Online ZdarmaLegendy vyprávějí, že v oceánu se nahází truhlice s poklady ztracené při všech možných válkách. Tyto truhlice skrývají poklady, které ještě žádný člověk nemohl odkrýt. Chcete se této výzvě postavit čelem právě vy? Vydejte se po stopách záhadné legendy ve výherním automatu Legend of the Sea. Během vaší cesty na vás čeká spousta skvělých výher. Tento výherní automat zdarma vyplácí všechny své výhry s velkou frekvencí, takže pokud stojí štěstí na vaší straně, možná získáte i samotný jackpot. Vsadit si zde můžete na 10 fixních výherních linií.

Hrací Automat Legend of the Sea Online Zdarma

 

Tomuto výhernímu automatu vládnou hned dva kapitáni. Jedním z nich je kapitán Bonney a druhým je kapitán Morgan. Vaše štěstí ovlivní, který z kapitánů vás najme. Když spatříte na válcích třikrát kapitána Bonney, tak získáte 15 spinů zdarma. Během těchto spinů zdarma budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x. No není to skvělé? Kapitán Henry Morgan je na druhou stranu mnohem komplikovanější. Než vám vyplatí 10 spinů zdarma, provede nejdřív úžasný trik. Tento trik odstraní všechny symboly až na jeden, který nakonec zůstane na spodku automatu a aktivuje další bonusové kolo. V tomto výherním automatu si tak budete moci užít spoustu obratů a ne vždy bude při vaší plavbě pouze slunečno. V některých chvílích se budete muset postavit ukrutným bouřím, ale přesně to nakonec bude stát za to. Celkově je tento výherní automat zdarma velmi slušnou automatovou hrou, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti