Menu

Butterfly Hot 20

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Butterfly Hot 20

Automat Butterfly Hot 20 Online ZdarmaButterfly Hot 20 je dalším nádherným výherním automatem zdarma, který je plný tohoto nádherného hmyzu. Počet výherních linií se v této sérii výherních automatů stále zvyšuje. Tentokráte budete mít k dispozici 20 výherních linií. Vsadit si můžete již od 0,01 kreditů na výherní linii a celková minimální sázka tak činí 0,20 kreditů, což není ani příliš málo, ani příliš hodně. Výherní automat se tak skvěle hodí jak pro vysoké sázkaře, tak i pro hráče s nižším herním rozpočtem. Maximální částka, kterou si v tomto automatu online zdarma můžete vsadit na výherní linii, je 15 kreditů. Pokud tedy cítíte, že máte štěstí, tak si můžete vsadit opravdu slušnou částku, která vám zajistí nádherné výplaty. Naštěstí je ale i průměrný rozsah sázek tohoto výherního automatu považován za vysoký.

Automat Butterfly Hot 20 Online Zdarma

 

Pravidla tohoto automatu jsou poměrně jednoduchá. Stačí na jakékoli výherní linii zobrazit alespoň třikrát obrovskou zářící hvězdu a aktivovat tak velmi štědré bonusové kolo. I kdyby se vám to ale nepodařilo, tak se stejně můžete těšit na spoustu výher. Tento výherní automat má totiž velmi vysoké a časté výplaty i v základní hře. Neustále se tak můžete těšit z malých i velkých výher. Chcete od nás dostat tip? Radíme vám hrát s těmi nejvyššími sázkami. To vám poskytne velkou výhodu, která se postupně zvyšuje. S touto strategií tak máte mnohem vyšší šance na získání nádherných výher. Štědrost ale není to jediné, co tento výherní automat zdarma nabízí. Je zde také scatter bonusová hra, ve které budete mít možnost hádat tu správnou barvu otáčené karty.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti