Menu

Trojan Horse

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Trojan Horse

Výherní Automat Trojan Horse Online ZdarmaOznačení Trojský kůň si můžete spojit hned se dvěma různými věcmi. Za prvé to byl právě Trojský kůň, jehož pomocí Trójané vyhráli důležitou bitvu. Na druhou stranu se ale také jedná o velmi nebezpečný počítačový virus. V tomto výherním automatu zdarma se ale nemáte čeho bát, protože vás zde trojský kůň rozhodně nenapadne. Naopak, vaše kapsy zde naplní zlatem a penězi. Automat obsahuje 9 výherních linií, což vůbec není mnoho. S daným tématem by použitá grafická stránka mohla vyprávět naprosto odlišný příběh, ale jedná se o velmi slabý průměr. Podle našeho názoru je to ale záměrné, aby se hráči od průběhu hry příliš neodtrhli. V tomto výherním automatu zdarma nechybí ani scatter symbol, který má podobu samotného trojského koně. Když se tento scatter symbol objeví na válcích třikrát nebo vícekrát, vyhrajete 10 spinů zdarma.

Výherní Automat Trojan Horse Online Zdarma

 

Další symbol, který je znovu reprezentován dřevěným koněm, je wild symbol. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. I když máme proti grafické stránce tohoto automatu výhrady, skvělý soundtrack nás naprosto dostal. Tento výherní automat zdarma zkrátka přináší spoustu věcí, které můžete postupně objevovat. Jeho hlavním dějem je slavná bitva o Tróju, kam byla unesena princezna Helena. Říká se, že tento výherní automat obsahuje stejné bohatství, jako tato princezna, ale konkrétně o ní zde nenajdete žádnou zmínku. Automat je zaměřen pouze na trojského koně, což je podle jeho názvu naprosto pochopitelné. Hráči, kteří se vždy chtěli účastnit nějaké epické bitvy, si v tomto automatu mohou splnit své sny a při tom vyhrát pořádnou peněžní částku. No nezní to báječně?

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti