Menu

Magic Seven Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Seven Deluxe

Automat Magic Seven Deluxe Online ZdarmaMagic Seven Deluxe patří mezi jeden z těch nejlepších výherních automatů zdarma, který vás zabaví během dlouhých a nudných pracovních dní. Není dostupný na mobilních telefonech, takže budete muset hrát přímo na vašem počítači. Automat obsahuje celkem 5 válců a 20 fixních výherních linií. Jednotlivé symboly představují různé druhy ovoce a narazíte například na mango, jahody nebo citróny. Po pravdě řečeno, nečekejte nic, co byste neznali z jiných výherních automatů. Jediným rozdílem je, že v tomto výherním automatu budou výhry padat jedna za druhou. Při hraní se ale soustřeďte hlavně na číslo 7, které je tím nejhodnotnějším symbolem.

Automat Magic Seven Deluxe Online Zdarma

 

Jackpot nabízený tímto výherním automatem je masivní. Má hodnotu 150 000 mincí, které získáte za zobrazení 15 sedmiček na válcích. Vsadit si ale musíte 15 mincí na každou výherní linii. Ostatně při hře s maximální sázkou očekávejte nejvíce výher. Získat na válcích sedmičky je navíc velmi jednoduché, ale výhry vám přinesou i všechny ostatní symboly. Například za 2 nebo 3 symboly třešní na jedné výherní linii získáte také skvělé výhry. Královskou výhru ale získáte za vytvoření čisté výherní linie ze samotných sedmiček. Jednotlivé ovocné symboly vám mohou připadat velmi běžné, ale není to až tak pravdou. Svoje opravdové kouzlo vám odhalí ve chvíli, kdy z nich vytvoříte výherní linie. Tak tyto válce pořádně roztočte a těšte se na pořádnou zábavu při hledání všech možných výherních kombinací. Ocenit také musíte skvělé tempo tohoto hracího automatu zdarma a jeho nádherné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti