Menu

Honey Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Honey Money

 Honey Money Automat Online ZdarmaOd začátku dob byl med považován za sladký symbol bohatství. Dokonce i včelí úly jsou ve spoustě oblastí považovány za nositele štěstí. Symbol peněz, který je spojen s tímto výherním automatem, není pouze nositelem štěstí. V tomto výherním automatu vám totiž mimo štěstí donese i spoustu skvělých výher. Honey Money je čistě navržený výherní automat zdarma, jehož téma je velmi zřetelné. Jednotlivé symboly, pozadí automatu i zvolené barvy jsou nádherně zářivé, ale vaše oči nijak oslňovat nebudou. Herní platforma je jednoduchá a jednotlivá ovládací tlačítka jsou umístěna velmi intuitivně. Nebude vám tak dlouho trvat najít vše, co k hraní potřebujete.

 Honey Money Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma má celkem 5 válců a 10 výherních linií, které jsou na válcích umístěny jak vertikálně, tak i horizontálně. Když jsme vám řekli o tom, že je včelí úl šťastným symbolem tak jsme vám nelhali. Tento výherní automat dokonce použil včelí úl jako bonusový symbol, takže když se objeví na válcích, těšte se na opravdu sladké výhry. Spiny zdarma vyhrajete za wild symboly a jejich počet bude vždy násobkem pěti. Při hraní spinů zdarma se na hru velmi pozorně soustřeďte, protože každým okamžikem můžete vyhrát 5000 kreditů. Celkově je výherní automat Honey Money zákeřným protivníkem pro všechny ostatní výherní automaty zdarma, které jsou na trhu dostupné. Jedná se o výborné spojení bonusových funkcí a skvělé hry. Moderní hráči tak nebudou vůbec zklamáni nedostatkem funkcí, jak tomu bohužel někdy bývá. Místo toho si zde užijete skvělou hru s ještě lepšími výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti