Menu

Princess Chintana

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Princess Chintana

Automat Princess Chintana Online ZdarmaTento zajímavý titul obsahuje celkem 9 válců a 10 výherních linií. Rozvržení automatu Princess Chintana je tak naprosto něčím novým. Hra je prodloužená a vypadá spíše jako svitek než jako klasický výherní automat. A to je naprosto osvěžující. Vývojářská společnost Zeus Play by měla i nadále pokračovat ve tvoření podobných výherních automatů. Počet výherních linií není fixní a jejich počet si tak můžete nastavit podle sebe. Když se na válcích objeví ty pravé výherní symboly, můžete vaše výhry zdvojnásobit a vyhrát dvojnásobné částky. Přesně tak, v tomto výherním automatu zdarma můžete vyhrát dvojnásobné částky, trojnásobné částky nebo i desetinásobné částky. To ale není zdaleka vše. Čeká na vás i jackpot v hodnotě 5000x vaší sázky.

Automat Princess Chintana Online Zdarma

 

Získání výher není v tomto výherním automatu vůbec těžké. Seznamte se nejdříve s tabulkou výplat a pak už budete snadno vědět, na jaké symboly se při hraní máte soustředit. Tento výherní automat vám zajistí skvělé výhry, které budou přicházet tak často, abyste o hraní neztratili zájem, ale na druhou stranu nebudou zas až tak jednoduché. Jedná se o skvělé spojení napětí a jednotlivých výher. Co se týče grafické stránky, tak ta v tomto výherním automatu není ničím výjimečná. Vyrovná se všem ostatním hrám od tohoto vývojáře, ale mohla by být i lepší. Alespoň patří tento automat k průměru ve své kategorii. Na hrací obrazovce budete mít k dispozici některé z klasických ovládacích tlačítek a celou hrou vás bude doprovázet dokonalý soundtrack. Automat obsahuje bonusové funkce, které spustíte vždy, při zobrazení třech a více symbolů indiánských stanů na válcích tohoto výherního automatu zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti