Menu

Arabian Dream

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arabian Dream

Hrací Automat Arabian Dream Online ZdarmaJe zde další výherní automat s tématem známých Povídek tisíce a jedné noci. Výherní automat Arabian Dream je jediným svého druhu. Obsahuje pestrobarevné symboly hracích karet J, Q, K a A. Vývojářská společnost Zeus Play vytvořila tento výherní automat zdarma jako velké lákadlo pro oči, které přesně odpovídá našemu vnímání arabských zemí, které jsou velmi často spojeny s pestrou škálou barev a živým ruchem. To stejné platí i o tomto výherním automatu. Je všeobecně známo, že Emiráty jsou místem obrovského bohatství a blahobytu. Tak proč neproniknout do této kultury? Třeba se vám poštěstí a získáte nádherné zlaté poklady. Právě to byla myšlenka tvůrce tohoto automatu a my musíme uznat, že se mu její zhmotnění perfektně povedlo. Co nás ale oslovilo ještě více než vizuální stránka, byla doprovodná hudba. Na rozdíl od ostatních výherních automatů online je zdejší hudba velmi živá a oduševnělá, ale přesto na vás tento výherní automat bude působit uklidňujícím dojmem.

Hrací Automat Arabian Dream Online Zdarma

 

Na hrací obrazovce zahlédnete obraz nádherné tančící ženy. S tou ženou byste se měli spřátelit, protože vám pomůže zdvojnásobit vaše šance na získání výher. Přesně tak. Symbol této břišní tanečnice má v tomto výherním automatu zdarma funkci wild symbolu. Mimo to můžete narazit i na scatter symbol, který se objevuje na prvním, třetím a pátém válci. Když se objeví na všech těchto válcích najednou, aktivuje bonusovou funkci. V bonusové hře se k vám přiblíží obchodník se svým košem, který obsahuje drahokamy a jiné poklady. Vyberte si jeden z pokladů a odhalte svoji výhru. Pokud narazíte na kouzelnou hvězdu, tak se můžete těšit na spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti