Menu

Butterfly Classic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Butterfly Classic

 Butterfly Classic Automat Online ZdarmaKaždé malé dítě se rádo prohání za kdejakým motýlem. Určitě to znáte nebo si na motýly alespoň pamatujete z dětství. No a právě tento nádherný hmyz byl použit při vytváření tohoto výherního automatu zdarma. Ničeho se ale nebojte, motýli vás při hraní nebudou nijak vyrušovat. Na rozdíl od těch opravdových motýlů jsou ti zdejší opravdu krotcí a velmi štědří. Pokud vás už normální výherní automaty nelákají a chcete nějakou změnu, tak výherní automat Butterfly Classic může být tou pravou volbou. I když se jedná o pouhý tříválec, je nadupaný akcí. Může skvěle přilákat hráče tradičních hracích automatů, kteří mají rádi retro výherní automaty se třemi válci. Pokud jste začátečníky a teprve se pravidla výherních automatů učíte, tak se vám tato hra bude určitě také zamlouvat.

 Butterfly Classic Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se 3 válci si musíte nastavit počet aktivních výherních linií. Znamená to, že výherní linie nejsou fixní. Nejvíce si můžete vsadit 50 kreditů na každou aktivní výherní linii. To je ale možné až po převedení vašich finančních prostředků do tohoto výherního automatu. Bonusové prvky vám v tomto výherním automatu vyplatí dvojnásobek, trojnásobek a někdy dokonce i čtyřnásobek vašich sázek. Silnou stránkou tohoto výherního automatu nejsou zrovna vysoce hodnotné výhry, ale jejich vysoká frekvence. I tak na vás ale v tomto výherním automatu zdarma čeká jackpot, který má hodnotu 1600 mincí. Podle nás je to docela slušná částka, která rozhodně stojí za to. Hráči, kteří se nekloní k přílišnému riziku, budou touto automatovou hrou naprosto uneseni. Vsadit je možné velmi málo a vyhrát opravdu hodně. Celkově tak lze tuto automatovou hru označit za velmi povedený kousek se základními funkcemi a štědrými šancemi na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti