Menu

Butterfly Hot 10

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Butterfly Hot 10

Výherní Automat Butterfly Hot 10 Online ZdarmaVývojářská společnost Zeus Play se jak se zdá, vyžívá v motýlech. Jejich série motýlích výherních automatů pokračuje. Pokud se vám líbil hned ten první z nich s názvem Butterfly Classic, pak se máte na co těšit. Tento další motýlí výherní automat má název Butterfly Hot 10 a mezi hráči už získává spoustu nadšenců. Dokonce je tento výherní automat i jedním z těch nejoblíbenějších automatů tohoto vývojáře. K dispozici zde máte 10 výherních linií rozprostřených na 5 válcích. Minimální sázkou je 0,1 kreditů na jednu linii a maximálně si můžete vsadit až 25 kreditů na linii. Na válcích narazíte na spoustu hmyzu a jiných drobných zvířat, které představují herní symboly. Grafická stránka není ale příliš zajímavá, nebo by mohla být mnohem lepší. Nicméně ve vás tento výherní automat zdarma nějakým způsobem vyvolá vzpomínky na původní hrací automaty a přenese vás zpět do kasin z padesátých let minulého století.

Výherní Automat Butterfly Hot 10 Online Zdarma

 

Cíl této automatové hry je velmi jednoduchý. Musíte spojit alespoň tři stejné symboly na aktivní výherní linii. Existuje spousta výherních automatů, kde musíte spojit rovnou všech pět symbolů, takže vám tento automat nabízí pořádnou výhodu. Při hraní tohoto výherního automatu zdarma si můžete všimnout velké zlaté hvězdy. Tento symbol je klíčem ke scatter bonusové hře. Na rozdíl od předchozí verze tohoto automatu s názvem Buttefly Hot je tento automat obohacen právě o bonusovou scatter hru. Chcete-li tedy lepší automatovou hru, tak si zahrajte Buttefly Hot 10. Scatter symbol není závislý na pozici, na které se na válcích tohoto automatu nachází. Záleží pouze na počtu těchto symbolů. K aktivaci bonusové hry potřebujete najít minimálně tři.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti