Menu

Pharaohs Tomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaohs Tomb

Automat Pharaohs Tomb Online ZdarmaVaším klíčem ke zdejšímu bonusu je samotné logo tohoto online hracího automatu. Pro jeho získání potřebujete rovnou tři loga. Pokud se vám to úspěšně podaří, budete odměněni 12 volnými koly, ale to není úplně všechno. Všichni víme, že wild symboly jsou v hlavní hře extrémně hodnotnou záležitostí. Zde jsou však mnohem zajímavější, protože mění všechny nehrající karetní symboly na dodatečné wild symboly. Právě tyto dodatečné wild symboly stojí za stále rostoucí hodnotou vašeho účtu a odsouvají pravého jokera na druhou kolej. Jednoduše řečeno, budete mít skvělou příležitost na zaplnění celého hracího pole wild symboly.

Automat Pharaohs Tomb Online Zdarma

 

Ve hracím automatu Pharaoh’sTomb naleznete navíc hazardní funkci. Pro automaty od společnosti Novomatic je to ale běžná záležitost. Jediné co pro aktivování této funkce potřebujete, je vyhrát při zatočení válci. Pokud budete v hazardní hře úspěšní, můžete vaši výhru zdvojnásobit. O vaší dvojnásobné výhře se již rozhodujete sami a klidně si ji připište na účet, což nakonec doporučujeme všem hráčům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti