Menu

Roulette Silver iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Roulette Silver iSoft

Roulette Silver iSoft Ruleta Online ZdarmaRoulette Silver je výherní automat zdarma, který je vlastně online ruletou se standardními vnitřními a vnějšími sázkami. Cílem této hry je správně předpovědět výherní číslo. Vsadit si při tom můžete od deseti centů po deset euro na jednotlivá čísla. Celková sázka pak může činit až 250 euro. Jakmile automat Roulette Silver spustíte, přenese vás ke stolu s ruletou s počátečním limitem 1000 euro. Na hracím stole budete mít před sebou umístěny žetony s různou hodnotou, které můžete použít ke stanovení sázek. Jejich hodnota je 0,10, 0,50, 1,50, 5, 25 a 50. Celkem můžete vsadit maximálně deset mincí najednou. Vsazené mince musíte umístit na hrací plochu na vámi vybranou sázku.

Roulette Silver iSoft Ruleta Online Zdarma

 

Poté, co na hrací plochu umístíte své žetony a stanovíte tak vaše sázky, můžete konečně přejít k té nejnapínavější části hraní. Můžete roztočit ruletu a jen čekat, jaké číslo se na ní objeví. Možnosti sázek v tomto výherním automatu zdarma jsou téměř nekonečné. Vsadit si můžete opravdu na cokoliv a vyhrát můžete spoustu různých výplat. Pokud si už nechcete vsadit na jednotlivá čísla, zvolte například skupinu čísel. Použijte prostě jen tlačítko umístěno hned vedle tlačítka auto play. Skupinová sázka umožní hráčům vsadit si na několik čísel najednou a zvýšit tak své šance na získání výher. Dávejte si ale pozor, skupinové sázky váš účet dokáží velmi rychle spotřebovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti