Menu

Zeus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zeus

Hrací Automat Zeus Online ZdarmaŽivot antických Řeků a jejich bohů je jedním z největších lákadel světa výherních automatů zdarma. Téměř všechny tyto výherní automaty si mezi hráči získali velkou popularitu. Tento úžasný výherní automat zdarma se vydal po naprosto stejné cestě, ale nabízí i opravu jedinečné prvky. Tak za prvé, tento výherní automat má ve srovnání s ostatními automaty mnohem lepší grafickou stránku, animace i další mediální prvky. Hlavní postavou tohoto výherního automatu zdarma je mocný řecký bůh zvaný Zeus. Zeus je mimo jiné otcem naprosté většiny ostatní bohů, ale mimo jiné se jedná i o jednoho z těch nejštědřejších bohů vůbec. Naštěstí pro všechny hráče vám tento výherní automat zprostředkovává alespoň část jeho štědrosti.

Hrací Automat Zeus Online Zdarma

 

Co se týče vzhledu tak je tento výherní automat zdarma velmi jednoduchý. Jeho symboly zobrazují jak tradiční hrací symboly, tak i symboly tematické. Ta druhá skupina symbolů je při tom mnohem štědřejší a výherní kombinace tvořené z tematicky laděných symbolů jsou ty nejcennější. K dispozici máte celkem 5 válců s 25 výherními liniemi. Toto rozvržení je ideálním formátem pro naprostou většinu herních automatů zdarma. Počet výherních linií na každé kolo si ale můžete nastavit od 1 do 25. Změnit můžete také hodnotu vsazených mincí, ale mějte na paměti, že změna těchto hodnot povede také ke změně hodnoty výher i jejich častosti.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti