Menu

Vampire Killer

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Vampire Killer

Automat Vampire Killer Online ZdarmaVýherní automat Vampire Killer se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 15 nastavitelnými výherními liniemi. Tento výherní automat vás překvapí svými hodnotnými symboly, skvělou hudbou, padnoucí grafikou a enormními výhrami, které dosahují až 1000x hodnoty vaší sázky na výherní linii. Je na čase vyzbrojit se stříbrnými kulkami a dřevěnými kolíky, protože právě přichází lovci upírů.

Automat Vampire Killer Online Zdarma

 

Než začnete točit válci tohoto výherního automatu, nastavte si nejdříve hodnotu svých sázek. Pro to máte k dispozici ovládací panel, který je umístěn na spodní straně herní obrazovky. Hodnota sázky na výherní linii začíná na 0,01 a může dosáhnout maximálně 2 kreditů. Aktivovat můžete 1, 3, 5, 10 nebo 15 výherních linií.

Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny na pozadí se strašidelným hradem, který se noří do hluboké tmy. Celý tento pohled propůjčuje automatu strašidelnou a napjatou atmosféru.

Cílem tohoto výherního automatu je spojovat tři až pět stejných symbolů na výherní linii. Všechny výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Herní symboly

Symbolů je v tomto výherním automatu celkem 11. Tři symboly zobrazují lovce upírů. Prvním je vážně vypadající muž s kovbojským kloboukem a bundou, který kouří cigaretu. Mezi lovce patří také vousatý rytíř a ninja. Všechny symboly tohoto výherního automatu vypadají realisticky. Mezi další symboly patří sametové pouzdro se dvěma pistolemi, stříbrnými kulkami, tekutinou a sklenicí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti