Menu

Mythos

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mythos

Hrací Automat Mythos Online ZdarmaVýherní automat Mythos se nepodobá žádnému jinému výhernímu automatu, který jste doposud poznali. V tomto výherním automatu vám totiž k výhrám pomohou bohové Poseidon, Hermes, Athéna a Zeus. Vychutnat si budete moci až jackpot v hodnotě 2500 mincí.

Hrací Automat Mythos Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Pokud budete chtít dosáhnout na opravdové výhry, tak se soustřeďte na spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly.

Grafická stránka tohoto výherního automatu je na té nejlepší úrovni. Na pozadí automatu je vyobrazen celý svět a vy tak můžete v poklidu sledovat, na co se bohové chystají. Oni se totiž budou na obrazovce dívat dolů na pozemšťany. Pokaždé, když roztočíte válce a vytvoříte ty nejlepší výherní kombinace, dostanou se bohové jakoby do transu. Dokonce i nádherná Athéna bude na válcích jevit napětí. Dramatičnost automatu ještě přidává jeho kvalitní soundtrack, který zní, jako byste se právě ocitli uprostřed nějaké bitvy.

V tomto výherním automatu nebudete mít k dispozici žádnou bonusovou hru, ale vyhrát můžete spiny zdarma a wild symboly. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, které aktivují bonusovou hru se spiny zdarma. Scatter symbol vyobrazuje hrozivou medúzu, ale pokud ji na válcích zobrazíte alespoň třikrát, aktivujete spiny zdarma, kterých v součtu může být až 100.

I když má tento výherní automat 25 výherních linií, nemusíte hrát se všemi. Je možné si nastavit nižší počet aktivních výherních linií a také je možné si nastavit hodnotu sázek od 0,001 do 1 dolaru na každou výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti