Menu

Mr Money Maker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mr Money Maker

Výherní Automat Mr Money Maker Online ZdarmaNěkteré výherní automaty svoji podstatu maskují různými tématy, jako například pirátskou honbou za poklady, hledáním pokladu na konci duhy, atd. Výherní automat Mr Moneymaker ale nic neskrývá. V tomto výherním automatu jde totiž o jediné, získat miliardy.

Výherní Automat Mr Money Maker Online Zdarma

 

Pokud si v tomto výherním automatu chcete přijít na pořádné peníze, tak musíte dát do pohybu jeho 5 válců a vytvářet platné výherní kombinace na aktivních výherních liniích.

Při hraní můžete narazit na supermodelky, jachty, obrovské residence a drahá auta. Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny na štukovou zeď jedné vily s červenými dlaždicemi. Železná brána této vily je otevřena všem návštěvníkům, ale nezapomeňte přijet limuzínou a samozřejmě nesmíte také zapomenout na to nejvybranější chování, které se zde od vás bude vyžadovat. Symboly tohoto výherního automatu zahrnují karetní symboly od kluka až po eso a tematické symboly v podobě šoféra s černou čepicí, kreditních karet, dolarových bankovek a luxusních zlatých hodinek.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje 20 výherních linií, které můžete aktivovat všechny nebo ne. I když aktivujete nižší počet výherních linií tak vám tento výherní automat zaručí ty nejlepší možné výhry. Hodnota vašich sázek se může pohybovat od 0,1 až do 2,0 mince na každou výherní linii. K dispozici je také rychlá volba pro hraní s maximální sázkou. Využít také můžete automatické hraní nebo další nastavení hlasitosti doprovodné hudby. Spěcháte-li, klikněte na tlačítko pro roztočení válců a několik sekund ho podržte, takto aktivujete rychlejší tempo hry.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti