Menu

Mystery Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mystery Jack

Výherní Automat Mystery Jack Online ZdarmaChcete se přeměnit na šerifa nebo třeba banditu z divokého západu? Výherní automat Mystery Jack vám k tomuto zážitku napomůže se svojí atmosférou westernových filmů. Stačí jen roztočit jeho válce a čekat na výhru. Mystery Jack je z dílny Wazdan Gaming a jedná se o tříválcový výherní automat s 27 výherními liniemi. Grafika není sice 3D, ale i přes to se vám bude líbit design hlavní obrazovky a symbolů na válcích.
Zachovávají si svoji jednoduchost, ale jsou propracované do detailu. Když ve hře získáte výherní kombinaci, začne lokomotiva chrlit ven páru a nad pouštní cestou začnou poletovat trsy uschlé trávy. Co se týče zvukových efektů, při spuštění hry uslyšíte pištění blížící se parní lokomotivy. To je ohromně zajímavé, protože zároveň získáváte pohled na to, jak vypadala první éra železnice.

Výherní Automat Mystery Jack Online Zdarma

 

Válce zobrazují mnoho ovocných symbolů, jako jsou hrozny, maliny, švestky, jahody, melouny, pomeranče, třešně a citróny. Dále jsou zde další symboly ve stylu divokého západu, včetně záhadného Jacka, nápisu bar, odznaku záhadného Jacka a rozzuřeného červeného buvola.
Nejvyšší výhry vám přinese symbol záhadného Jacka. Tři tyto stejné symboly ve spojení s nejvyšší sázkou vám vynesou 16 000 kreditů.
Pro větší napětí z hry jsou přítomny také speciální funkce. Je zde symbol záhadného Jacka, který funguje jako wild symbol a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusového symbolu a symbolu násobitele. Symbol násobitele vypadá stejně jako nákladní železniční vagón a tři stejné symboly vám vyplatí až 500 násobek vaší sázky. Určitě si všimnete, že vagóny s nižším násobitelem vaší sázky přijedou mnohem častěji než ty s vyšším násobitelem.
Někdy je ale mnohem lepší získat alespoň ten nejnižší a vyhrát, než nezískat nic. Symbol bonusové hry vám spustí volná zatočení. Tři takové symboly vám přidělí devět volných zatočení. Výherní automat Mystery Jack je zábavnou hrou nabízející velké výhry. Oceníte zejména jednoduchá pravidla a možnost navýšit standardní výherní kombinace. Dejte této hře šanci a sbírejte poklady na divokém západě!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti